FC Hermannstadt, victorie la Iași cu 3 la 1: Dublă pentru Balaure

Por um escritor misterioso
Last updated 16 junho 2024
Echipa de fotbal FC Hermannstadt a reușit prima victorie din această ediție de campionat, învingând în deplasare pe Poli Iași cu scorul de la 3 la 1. Primele două goluri ale sibienilor
Liga I. Hermannstadt a bifat prima victorie a sezonului. Sibienii, superiori la Iași - Evenimentul Zilei
Fotbal - Liga a II-a: Victorii pentru Petrolul şi FC Hermannstadt, în play-off
Farul – FC Hermannstadt, 1-1, în etapa 16 din SuperLiga. Hagi pierde două puncte în prelungiri
Dubla” lui Andrei Ivan ne aduce victoria cu Hermannstadt
Poli Iași pierde pe teren propriu cu Hermannstadt. Dublă pentru Balaure
FC Hermannstadt bate Poli Iaşi cu gol reușit în ultimele minute și continuă să aibă punctaj maxim. Moldovenii au înscris primul lor gol în acest sezon, însă rămân tot pe 0 acolo unde contează
Hermannstadt și Poli Iași au remizat, scor 0-0, în primul meci al etapei cu numărul #17 a Superligii.
Misiune dificilă pentru Hermannstadt în următoarea etapă contra altei formații neînvinse în actualul sezon
Totul pentru victorie! FC Hermannstadt – Poli Iași, înainte de deschiderea primului Fan Shop – Ziarul Mesagerul de Sibiu
VIDEO Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Sibienii, victorie după un meci încins, de 110 minute. Gazdele, neputincioase şi în a doua etapă