Radnički prejak za Niš - SPD Radnički Kragujevac

Por um escritor misterioso
Last updated 16 junho 2024
U 11. kolu BPŠ Superlige Srbije odbojkaši Radničkog pobedili su kao domaćini odličnu ekipu Niša. Prvi i drugi set doneli su nam neizvesnu utakmicu sa naizmeničnim vođstvom obe ekipe, Radnički se bolje snašao u prvom setu (25:23), a Niš u drugom (20:25). U trećem i četvrtom setu postojao je samo jedan tim, Radnički je osvojio
Pioniri Radničkog četvrti, kadetkinje desete u Srbiji - OK Radnički Kragujevac
Odbojkaši Radničkog protiv Borca za nastavak niza InfoKG - Gradski portal - Kragujevac - Najnovije vesti
Davidović i Panić nova pojačanja RK Radnički InfoKG - Gradski portal - Kragujevac - Najnovije vesti
RK Radnički - SPD Radnički Kragujevac
Okupili se košarkaši Radničkog: Čeka se dolazak Amerikanca Krofta i pojačanja na poziciji četiri - SPD Radnički Kragujevac
Sport - Rukometašice Radničkog na gostovanju u Nišu - Vesti iz Kragujevca i Šumadije